1. Hand-Fahrzeug, Schweizer-Auslieferung, Werksgarantie, Gratis-Service, Modell 2025, NP Fr. 549'620.-
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'290 kg |
| Kerb weight | 2'875 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Type approval number | 1RE225 |
| Car-Nr. | 8739 |
| Cubic capacity | 6'749 cc |
| Cylinders | 12 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | white |
| Mileage | 9'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 420 kW / 571 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 22.4 / 11 / 16.8 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 380 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 549'620 |
| Price | CHF 444'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.