Vettura esposta a MINUSIO, POSSIBILITA' DI SCONTO FLOTTA, tel. 091 735 89 31 - TASSO LEASING DA 0.9
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'605 kg |
| Kerb weight | 2'095 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 230 kW / 313 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 417 km |
| Battery capacity | 64.8 kWh |
| New price | CHF 77'440 |
| Price | CHF 68'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.