VEHICULE NEUF DISPO IMMEDIATEMENT 4 000-. de RABAIS Inclus
RRG Suisse SA
Route de Saint-Julien 180 1228 Plan-Les-Ouates
Geneve / GE
Tel: 022 884 10 10
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'286 kg |
| Kerb weight | 1'031 kg |
| Car-Nr. | B2462 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 400 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 48 kW / 65 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | a |
| Electric range | 224 km |
| Battery capacity | 26.8 kWh |
| New price | CHF 19'250 |
| Price | CHF 14'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.