+Frisch ab Mfk+7 Plätze+Top Zustand+
| Body style | Van |
| First registration date | 12.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'125 kg |
| Kerb weight | 1'645 kg |
| Trailer load braked | 1'350 kg |
| Type approval number | 1cf469 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate Garantie ist nicht in Preis inbegriffen, auf gegenpreis erhältlich auf Anfrage. |
| Exterior colour | brown |
| Interior colour | black |
| Mileage | 118'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 131 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.1 / 4.3 / 5 |
| Energy efficiency | b |
| CO2 emissions | 116 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 9'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.