magnifique sportive 300 cv , expertisée, garantie 12 mois ou 20'000 km, SERVICE à JOUR ET TOUJOURS FAIT à L'AGENCE, VENDUE AVEC PNEUS ETE NEUFS
| Body style | Sedan |
| First registration date | 03.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'970 kg |
| Kerb weight | 1'490 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1CL109 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 72'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 221 kW / 300 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 172 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 58'750 |
| Price | CHF 25'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.