Leasing Des 550.-/mois avec 10 dapport / véhicule suisse / service du jour / expertisée du jour / IMS fait pour la vente / Historique disponible
Valet Premium Services Sàrl
Route de Collombey-le-Grand 7
Collombey-Muraz / VS
Tel: 079 935 11 13
| Body style | Coupe |
| First registration date | 11.2004 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'820 kg |
| Kerb weight | 1'495 kg |
| Type approval number | 1PF379 |
| Cubic capacity | 3'824 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 123'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 261 kW / 355 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 17.1 / 8.4 / 11.5 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 277 g/km |
| Euro norm | euro-4 |
| New price | CHF 140'300 |
| Price | CHF 49'997 |
Note: actual equipment may differ from that listed.