** Anhängerkupplung 2500Kg * Winterpaket * Fahrassistenzpaket * Rückfahrkamera * 6 Plätzer **
LUEG AG, Zweigniederlassung Langenthal
Schulhausstrasse 24
Langenthal / BE
Tel: 062 916 00 00
| Body style | Van |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 6 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'338 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | WB29154 N106415 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 75 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.8 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 231 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 98'500 |
| Price | CHF 91'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.