***TOP Fahrzeug***sehr gepflegter Zustand***6 Schlafplätze***Alkoven***Frisch ab MFK und grossem Service mit Zahnriemen***
| Body style | Minivan |
| First registration date | 12.2000 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 3'010 kg |
| Type approval number | 1FA685 |
| Cubic capacity | 2'800 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 99'995 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 90 kW / 122 PS |
| Doors | 4 |
| CO2 emissions | 125 g/km |
| Euro norm | euro-4 |
| Price | CHF 16'950 |
Note: actual equipment may differ from that listed.