ADAPTIVER LED-SCHEINWERFER, HEAD-UP DISPLAY, DRIVING ASSISTANT PLUS
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'330 kg |
| Kerb weight | 1'926 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Type approval number | 1BT327 |
| Car-Nr. | 5U60753/G |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 30000 km 1 Jahr Euro Plus Garantie |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 86'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 162 kW / 125 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.8 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 40 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 49 km |
| Battery capacity | 8.8 kWh |
| Price | CHF 24'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.