PRIME EXCEPTIONNELLE DE 15 700 CHF
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Van |
| First registration date | 11.2024 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 9 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'050 kg |
| Kerb weight | 2'355 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 113/1725643 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 5'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 158 kW / 215 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 172 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 1.5 kWh |
| New price | CHF 63'600 |
| Price | CHF 44'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.