NOUVELLE AGENCE EN VALAIS BAIC- SERES- FORTHING-BAW PROFITEZ DE 7 ANS DE GARANTIE ET UN TAUX promotionnel DE 0.99 . Venez Découvrir le nouveau véhicule BAIC BJ30e 4x4 Hybride, puissant et sobre-280PS entièrement équipé .
MC Autos, Melly Jean Philippe Sàrl
Route du Moulin 24
Granges / VS
Tel: 027 200 85 59
| Body style | Wagon |
| First registration date | 01.2026 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'205 kg |
| Kerb weight | 1'845 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 120000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 113 kW / 154 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| Battery capacity | 1.7 kWh |
| New price | CHF 42'900 |
| Price | CHF 39'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.