TOP FAHRZEUG KAMERA NAVI 8 FACH BEREIFT KLIMAANLAGE
| Body style | Minibus |
| First registration date | 03.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'950 kg |
| Kerb weight | 1'870 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 3FD378 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 10000 km AUTO CENTER LEON AG GARANTIE BRONZE AUFPREIS 500.- FR |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 48'050 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 89 kW / 120 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 03.2025 |
| Fuel consumption | 8 / 6.1 / 6.5 |
| CO2 emissions | 170 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 33'710 |
| Price | CHF 19'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.