Panoramadach
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 03.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'380 kg |
| Kerb weight | 1'015 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Cubic capacity | 875 cc |
| Cylinders | 2 |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 101'465 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 77 kW / 105 PS |
| Doors | 3 |
| Last inspection (MFK) | 01.2026 |
| Fuel consumption | 5.5 / 3.5 / 4.2 |
| CO2 emissions | 99 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 19'390 |
| Price | CHF 6'950 |
Note: actual equipment may differ from that listed.