Action spéciale de stock avec une prime exceptionnelle de 2'000.- et un taux de Leasing à 0.9
Garage de la Plaine succursale de Groupe Leuba SA
Rue de la Plaine 65
Yverdon / VD
Tel: 024 423 04 64
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'937 kg |
| Kerb weight | 1'495 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Car-Nr. | 104/939899 |
| Cubic capacity | 2'488 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 40'135 |
| Price | CHF 32'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.