LEDER / NAVIGATION / EL.HECKDECKEL / SITZHEIZUNG / TEMPOMAT / LED SCHEINWERFER / 19ALUFELGEN / SPURASSIST / TOTWINKEL / EL.SPIEGEL / EL.KLAPPBAR / PARKHILFE VO+HI / DIGITAL DISPLAY / TOUCHSCREEN / KAMERA / KLIMAAUTOMAT / REGEN LICHTSENSOR / DAB / GETÖNTE SCHEIBEN / AMBIENTEBELEUCHTUNG
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'535 kg |
| Kerb weight | 1'965 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | B-Z50110 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 30'353 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 45'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.