Très propre, 2 clés, pneus été/hiver neufs, carnet de service. Expertisé et garanti.
| Body style | Van |
| First registration date | 06.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'080 kg |
| Kerb weight | 2'180 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Type approval number | 1vh656 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 75'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 7.2 / 7 / 10.8 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 284 g/km |
| New price | CHF 56'710 |
| Price | CHF 41'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.