* top Zustand aus 1. Hand * top Ausstattung * Standheizung * Virtual Cockpit * Head-up * Rundumkamera * DAB+ * Assistenten * Navi * Garantie * ab MFK *
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'490 kg |
| Kerb weight | 1'875 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Type approval number | 1VQ475 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 27'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 180 kW / 244 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.8 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 201 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 57'900 |
| Price | CHF 35'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.