Für Besichtigung bitten wir um telefonische Voranmeldung 041 766 65 26
| Body style | Sedan |
| First registration date | 08.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 1'965 kg |
| Kerb weight | 1'646 kg |
| Type approval number | 1MJ867 |
| Car-Nr. | 247741 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 39'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 120 kW / 160 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7 |
| CO2 emissions | 159 g/km |
| New price | CHF 57'072 |
| Price | CHF 28'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.