* top Zustand * aus 1. Hand * top Ausstattung *
| Body style | Minibus |
| First registration date | 11.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'150 kg |
| Kerb weight | 1'493 kg |
| Trailer load braked | 1'400 kg |
| Type approval number | 3VK717 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 32'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 84 kW / 114 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 7.4 |
| CO2 emissions | 167 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 24'571 |
| Price | CHF 19'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.