Sehr gepflegtes Fahrzeug, LANGE VERSION, Nichtraucher, Keine Tiere, Frisch Ab MFK Frisch Ab Service Inkl.(Zahnriemen Bei 185'300 KM Erz.), 3 Plätze, Navi, R-Kamera, Tempomat Mit Elektrisch distanzregle, Sitzheizung, Klima
| Body style | Minibus |
| First registration date | 11.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'000 kg |
| Kerb weight | 2'404 kg |
| Trailer load braked | 2'800 kg |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 198'900 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 96 kW / 131 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 08.2025 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 46'010 |
| Price | CHF 13'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.