* Fahrzeug Aus 1 Hand * Tempomat / Lane Assist / Navigation / Rückfahrkamera / Dab Radio / AB Service / Frisch AB MFK *
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'505 kg |
| Kerb weight | 1'837 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Type approval number | 1XV208 |
| Cubic capacity | 1'999 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Aufpreis Von 599 CHF |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 96'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.3 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 218 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 47'000 |
| Price | CHF 15'890 |
Note: actual equipment may differ from that listed.