*CH-FZ,AB MFK,FRISCH AB SERVICE,1.HAND,NAVI,RÜCKFAHRKAMERA,TEMPOMAT,SITZHEIZUNG,PDC,ISOFIX,8 FACH ALU-BEREIFT*
| Body style | Van |
| First registration date | 08.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'755 kg |
| Kerb weight | 1'479 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Cubic capacity | 1'368 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km * 12 MONATE GARANTIE QUALITY ONE Q BASE INKLUSIVE * |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 16'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 70 kW / 95 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.3 / 6.4 / 7.9 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 195 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 13'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.