CH Auslieferung, Garantie, 1. Hand, S-Line, S-Tronic, Teilleder, ACC, LED, Navi, DAB, Kamera, AHK, etc.
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'880 kg |
| Kerb weight | 1'340 kg |
| Type approval number | 1AH214 |
| Chassis Number (VIN) | WAUZZZGAXKA054710 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | black |
| Mileage | 62'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 12.2025 |
| Fuel consumption | 7 |
| CO2 emissions | 164 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 40'300 |
| Price | CHF 22'890 |
Note: actual equipment may differ from that listed.