Flottenrabatt bereits abgezogen, Aktions-Leasing möglich
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'350 kg |
| Kerb weight | 2'016 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Chassis Number (VIN) | WVGZZZCT3TW428021 |
| Car-Nr. | 126D20101730 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km 24 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 200 kW / 272 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.7 |
| Energy efficiency | c |
| CO2 emissions | 39 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 100 km |
| New price | CHF 74'540 |
| Price | CHF 57'590 |
Note: actual equipment may differ from that listed.