Mit AHK, Keyless, Parks .mit Kamera, LED-Scheinwerfer, Navi, div. Assistenten
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'970 kg |
| Kerb weight | 1'667 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | 184D20100109 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate 24 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 23'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 96 kW / 131 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.2 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 140 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 41'170 |
| Price | CHF 33'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.