Top gepflegtes CH-Fahrzeug ab Service + MFK, 8 Fach Kompletträder.
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'270 kg |
| Kerb weight | 1'852 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Car-Nr. | 18961 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 108'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 29'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.