VEHICULE CH, ENTRETIEN SUIVI, BON ETAT GENERAL, 3 PLACES, CLIMATISATION, RADIO BLUETOOTH, VITRES ELECTRIQUE, VERROUILLAGE CENTRAL, AIR-BAGS, ABS, CROCHET D'ATTELAGE, EXPERTISE DU JOUR, GARANTIE 12 MOIS INCLUS.
| Body style | Minibus |
| First registration date | 01.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'210 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Cubic capacity | 2'143 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km QUALITY 1 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 105'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 84 kW / 114 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 02.2024 |
| Fuel consumption | 9.4 / 7.3 / 7.9 |
| CO2 emissions | 208 g/km |
| Euro norm | euro-6c |
| New price | CHF 45'686 |
| Price | CHF 19'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.