Anhängerkupplung, Navigation, Klima-Anlage, 3 Plätzer, ab MFK und Service
| Body style | Minibus |
| First registration date | 02.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'712 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Quality 1 (Motor Getriebe) |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 29'200 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 75 kW / 102 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 8.9 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 49'057 |
| Price | CHF 28'890 |
Note: actual equipment may differ from that listed.