LUEG AG, Zweigniederlassung Langenthal
Schulhausstrasse 24
Langenthal / BE
Tel: 062 916 00 00
| Body style | Coupe |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Kerb weight | 1'770 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Car-Nr. | 107319 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 8'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 88 kW / 120 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 5.2 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 125 g/km |
| Euro norm | euro-6e |
| New price | CHF 73'900 |
| Price | CHF 57'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.