Tempomat - Frontscheibeheizung - Sitzheizung - PDC - Klimaanlage - DAB-Radio - Bluetooth-Schnittstelle
SOCARS Autocenter AG
Gurzelenstrasse 2
Bellach / SO
Tel: 032 510 24 29
Tel: 076 596 17 63
| Body style | Minibus |
| First registration date | 09.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'860 kg |
| Kerb weight | 1'444 kg |
| Trailer load braked | 560 kg |
| Type approval number | 1FL201 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Aufpreis ab 390.- |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 122'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 55 kW / 75 PS |
| Doors | 3 |
| Fuel consumption | 5.6 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 148 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 21'850 |
| Price | CHF 9'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.