LEDER / NAVIGATION / EL.HECKDECKEL / SITZHEIZUNG / LENKRADHEIZUNG / TEMPOMAT / LED SCHEINWERFER / 19ALUFELGEN / SPURASSIST / TOTWINKEL / EL.SPIEGEL / EL.KLAPPBAR / PARKHILFE VO+HI / DIGITAL DISPLAY / TOUCHSCREEN / KAMERA / KLIMAAUTOMAT 2 / REGEN LICHTSENSOR / DAB / GETÖNTE SCHEIBEN
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'540 kg |
| Kerb weight | 2'079 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Car-Nr. | V-822679 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 31'073 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 35'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.