Quality Sale / Leasing auf Anfrage.
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'150 kg |
| Kerb weight | 1'493 kg |
| Trailer load braked | 1'400 kg |
| Chassis Number (VIN) | WV1ZZZSK6SX004103 |
| Car-Nr. | 37D20041014 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate 60 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 200 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 84 kW / 114 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.4 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 167 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 33'129 |
| Price | CHF 26'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.