Financement à partir de 47.-/mois sans apport Expertisé08.2025 / Véhciule Suisse
| Body style | Wagon |
| First registration date | 01.2001 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'450 kg |
| Kerb weight | 1'055 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Type approval number | 1OA680 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 113'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 55 kW / 75 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 08.2025 |
| Fuel consumption | 7.8 / 5.5 / 6.5 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 156 g/km |
| Euro norm | euro-4 |
| Price | CHF 2'899 |
Note: actual equipment may differ from that listed.