Herzlich willkommen - wir bieten Ihnen eine ehrliche und persönliche Beratung in einem familiären und modernen Umfeld
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 12.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 3'305 kg |
| Kerb weight | 2'405 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 3ja202 |
| Chassis Number (VIN) | LJ1EPABR3SC054005 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km 60 Monate / 200000km Garantie auf EV-Motor |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 220 kW / 299 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 330 km |
| Battery capacity | 88.0 kWh |
| Price | CHF 39'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.