5-Sitzplätze, Automatik-Getriebe, Rückfahrkamera, Parksensoren, Dachträger, Tempomat, Klimaanlage...
| Body style | Van |
| First registration date | 10.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'200 kg |
| Kerb weight | 1'751 kg |
| Car-Nr. | U506376 |
| Cubic capacity | 1'461 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km Werksgarantie-MSI+ Verlängerung 4Jahre/100'000Km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 67'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 27'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.