Trennwand mit Fenster / Navigation / 9 Gang-Automat / Tempomat / Holzboden im Laderaum / 4X4 / Vorrüstung AHK 2.5T
LUEG AG, Zweigniederlassung Langenthal
Schulhausstrasse 24
Langenthal / BE
Tel: 062 916 00 00
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'800 kg |
| Kerb weight | 2'054 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | WB29845 - N107025 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 58'752 |
| Price | CHF 49'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.