Individual Dravitgrau metallic
Binelli Automobile AG Filiale Adliswil
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | Coupe |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'205 kg |
| Kerb weight | 1'850 kg |
| Car-Nr. | 6377933 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 36 Monate oder 99998 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 390 kW / 522 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 10 |
| CO2 emissions | 226 g/km |
| New price | CHF 152'830 |
| Price | CHF 133'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.