Bertrand SAUVEGRAIN - Etoile automobile : Disponible sur Whatsapp 079 455 42 84
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2013 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'500 kg |
| Kerb weight | 1'925 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Car-Nr. | 113-1068833 |
| Cubic capacity | 2'143 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 6 Monate oder 12000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 152'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 125 kW / 170 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7 / 5.5 / 6.1 |
| CO2 emissions | 159 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 108'801 |
| Price | CHF 14'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.