7 places - AMG Line
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Van |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 6 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'359 kg |
| Car-Nr. | 113/7602409 |
| Cubic capacity | 1'999 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Selon premier seuil atteint |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 170 kW / 231 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 102'143 |
| Price | CHF 81'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.