Mfk 05/25, 1Hand Fahrzeug ,ServiceGepflegt,Nichtraucher,keine Tiere, 7xSitze,Automat,Rückfahrkamera, 8xAlu Räder,Tempomat,Telefon,usw....
| Body style | Van |
| First registration date | 08.2014 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'310 kg |
| Kerb weight | 1'742 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1sh123 |
| Cubic capacity | 1'390 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 45'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.4 / 6.6 / 7.6 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 178 g/km |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 39'700 |
| Price | CHF 18'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.