MODELLPFLEGE, Allrad 4x4, 9-Sitzplätze, LED-Scheinwerfer, MBUX mit Navi, Rückfahrkamera, Tempomat,...
| Body style | Van |
| First registration date | 05.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 9 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'426 kg |
| Car-Nr. | U506463 |
| Cubic capacity | 1'949 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie MSI |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 24'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 6.5 |
| CO2 emissions | 171 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 56'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.