Autoquality Sagl
Via Cantonale 57
Mezzovico / TI
Tel: 079 221 56 31
Tel: 076 315 36 46
| Body style | Sedan |
| First registration date | 09.2016 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'680 kg |
| Kerb weight | 1'225 kg |
| Type approval number | 1MP999 |
| Chassis Number (VIN) | 10102D60250 |
| Cubic capacity | 1'198 cc |
| Cylinders | 3 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 91'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 55 kW / 75 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 02.2026 |
| Fuel consumption | 6 / 4 / 5 |
| CO2 emissions | 121 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 22'900 |
| Price | CHF 7'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.