Leasing possble dès 299.-/mois sans apport
Premium Auto Reskue Sàrl
Avenue de Châtelaine 65
Châtelaine / GE
Tel: 076 556 76 76
| Body style | Van |
| First registration date | 11.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'100 kg |
| Kerb weight | 1'478 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1vf484 |
| Cubic capacity | 1'395 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 85'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.9 / 4.9 / 5.4 |
| Energy efficiency | c |
| CO2 emissions | 126 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 46'650 |
| Price | CHF 22'890 |
Note: actual equipment may differ from that listed.