MAGNIFIQUE Citan 110 CDI Pro, PRIX NEUF : CHF 40'505.-, GARANTIE 36 MOIS OU 100'000KM A LA 1ERE IMMATRICULATION
Marbrerie Utilitaires - Groupe Chevalley
Chemin de la Marbrerie 1
Carouge / GE
Tel: 022 531 01 31
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'020 kg |
| Kerb weight | 1'558 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 10122262 |
| Cubic capacity | 1'461 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 99999 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 70 kW / 95 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 40'505 |
| Price | CHF 33'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.