A PARTIR DE 465CHF/MOIS SANS APPORT SUR 60 MOIS/10000KMS/AN
RRG Suisse SA - Plan-les-Ouates
Route de St-Julien 180
Plan-les-Ouates / GE
Tel: 0844 774 774
| Body style | Van |
| First registration date | 02.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'360 kg |
| Kerb weight | 1'824 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | 167082 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km Garantie constructeur 48 mois de la 1ere immat. |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 35'841 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 147 kW / 200 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 2.0 kWh |
| Price | CHF 30'390 |
Note: actual equipment may differ from that listed.