A PARTIR DE 384CHF/MOIS SANS APPORT SUR 60 MOIS 10000KMS/AN
RRG Suisse SA - Plan-les-Ouates
Route de St-Julien 180
Plan-les-Ouates / GE
Tel: 0844 774 774
| Body style | Sedan |
| First registration date | 03.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'200 kg |
| Kerb weight | 1'728 kg |
| Trailer load braked | 1'400 kg |
| Car-Nr. | 166881 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 100000 km Renew Gold - 12 mois |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 39'160 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 165 kW / 225 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Electric range | 54 km |
| Battery capacity | 12.4 kWh |
| Price | CHF 24'225 |
Note: actual equipment may differ from that listed.