3,3-LEASING mit Versicherung möglich l OHNE Anzahlung CHF 1'000.-/Monat, 10'000 km/Jahr, Neuwagen mit Tageszulassung 12.2025
| Body style | Sedan |
| First registration date | 12.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'530 kg |
| Kerb weight | 2'010 kg |
| Type approval number | 1MA194 |
| Cubic capacity | 2'979 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 30000 km |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 316 kW / 430 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 14.1 / 7.1 / 9.7 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 226 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 77'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.