inkl schnepflug
R&M Automobile GmbH
Gewerbestrasse 6
Sattel / SZ
Tel: 041 516 89 09
Tel: 076 340 91 54
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.1983 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'115 kg |
| Kerb weight | 1'450 kg |
| Type approval number | 053751 |
| Cubic capacity | 2'554 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 135'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 76 kW / 103 PS |
| Doors | 3 |
| New price | CHF 29'190 |
| Price | CHF 5'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.