Garage de la Plaine succursale de Groupe Leuba SA
Rue de la Plaine 65
Yverdon / VD
Tel: 024 423 04 64
| Body style | Van |
| First registration date | 09.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'960 kg |
| Kerb weight | 1'646 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | 108-7500360 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 69'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 02.2022 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 21'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.