Garage de la Plaine succursale de Groupe Leuba SA
Rue de la Plaine 65
Yverdon / VD
Tel: 024 423 04 64
| Body style | Sedan |
| First registration date | 05.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'560 kg |
| Kerb weight | 2'168 kg |
| Trailer load braked | 1'900 kg |
| Car-Nr. | 104/7909855 |
| Cubic capacity | 2'999 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 98'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 270 kW / 367 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 02.2026 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 39'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.